Spordiklubid

JÕGEVA LINNAS TEGUTSEVAD SPORDIKLUBID

  • SK Forte, Aia 40 Jõgeva, Ergo Prave: võimlemine tüdrukud, aeroobika ja jooga neiud ja naised, tervisespordiürituste läbiviimine, tel 5340 3581, ergo.prave@mail.ee
  • JRK Ramm, Aia 40 Jõgeva, Aimur Säärits: maadlus, akrobaatika, tervisespordiürituste korraldamine, tel 514 7489, 776 0090 aimur@sarkasport.ee ; www.sarkasport.ee
  • SK Noorus-96, Suur 76A Jõgeva, Igor Orlov: jalgpall tel 504 4848, igor100@hot.ee
  • KJK Harta, Pargi 6a-9 Jõgeva, Piret Koll: kergejõustik, tel 5552 1469, k 772 1984, piretkoll@hot.ee
  • Tantsustuudio Cestants, Jõgeva, Kristel Saar: tantsutunnid, tel 53433449, cestants@hotmail.com 
  • TK Artemis, Suislepa 3-11 Jõgeva, Hillar Sibul: tennis, tel 5804 7474, k 772 2379, hillarsibul1@hot.ee
  • SK W-Willem, Turu 7 Jõgeva, Indrek Tammel: võrkpall, tel 504 7539, indrek.tammel@atammel.ee
  • JSK Visa, Mustvee mnt 21-3 Jõgeva, Toomas Puss: orienteerumine, suusatamine, maastikujooks, tel 5556 8233, k  772 3202, pusstoomas@gmail.com
  • Jõgeva Spordiveteranide Selts, Kivi 3 - 56 Jõgeva, Aavo Leppik: kergejõustik, võrkpall, lauatennis, koroona, tel 503 5262, aavo@volaribetoon.ee; Maret Piirak 5646 0151, avomaret@hot.ee
  • SK Pedja, Pae 7-8 Jõgeva, Kaido Poom: jäähoki, jalgpall, tel 5660 3514, 772 3478, kaido.poom@mail.ee
  • Jõgeva SK Tähe, Aia 40 Jõgeva, Marko Saksing: saalihoki tel 502 4549,       tel/fax 776 0150, sktahe@sktahe.ee; www.sktahe.ee
  • MTÜ Linnamäe Krossiklubi, Lauri tee 18 Jõgeva alevik, Peeter Laur: motokross,   tel 514 4915, info@linnamae.ee ;   www.linnamae.ee
  • Seltsing Jõgeva SERV, Rohu 10 Jõgeva, Tiiu Õunap: võrkpall, tel 521 3982, tiiuounap@hot.ee
  • SK Illi, Vaimastvere, Tiit Lääne tel 508 6580, Ants Prii: male tel  5559 8365, ants.prii@jogevalv.ee
  • MTÜ Jõgeva Kabeklubi, Tähe 4-52 Jõgeva, Ülar Poom tel 505 8239,  ylar@orthez.ee Uno Plakk: kabe, tel 607 2160 unoplakk1944@mail.ru
  • Spordiklubi Achilleus, Aia 52-56 Jõgeva, Endre Varik: invasport, kergejõustik, tel 5649 9204, endre@endre.pri.ee
  • MTÜ Jõgeva bridźiklubi, Tulika 21, Jõgeva, Ülis Riisalu: bridźi mängimine ja võistluste korraldamine,  tel 510 0744, ylis@totu.ee ; http://jogevabridge.blogspot.com
  •  
  • Olenevalt spordimajas toimuvatest võistlustest võivad treeninguajad muutuda!!
Jõgeva Spordikeskus - Aadress Aia 40, 48304 Jõgeva, E-post info@jogevasport.ee, Tel 772 1922
© 2009 - Digimarket.ee