Spordikeskus saalide-trennide ajad!

 

Olenevalt spordimajas toimuvatest võistlustest ,üritustest võivad treeninguajad muutuda!

Virtuse spordihoone saalide-trennide ajad.

 

  SUUR SAAL                           Maadlussaal                                    Aeroobikasaal

 

E:JG. 10-11.00                       JG.10-11.00                                        JG.10-11.00

Tähe4,3:14.30-16.00               Caramba:13.30-14.30                       Cadence:14.30-16.00

Tähe2+T:16-17.30                  Ramm:14.30-19.00                            Ceitlyn:18.30-20.00

Noorus:17.30-19.00                                                                           Step:17.30-18.30

Tähe E:19-20.30                                                                                Cesena:18.30-20.00

Sulgpall:20.30-22.00                                                                          Sulgpall:20-20.30  

 

T: JG:8.40-14.20

1C.KL:10.05-10.55                      JG.8.40-14.20                              JG.8.40-14.20

Noorus:14.30-16.00                  Cester:14-15.00                              Caramba:14-15.30

Artemis:16-17.30                      Cadence:15-16.00                          Cutid:15.30-17.00(kabe

Tähe2+T:17.30-19.00               Ramm:16.00-17.15                        Pisikesed:17-17.45

TäheE:19-20.30                        Ceitlyn:16-17.00(as)                       Pätud:17.45-18.45

Wolves:20.30-22.00                  Cratid:17.15-18.15                         Maiu:19.00-21.00

                                                   Budo:18.30-20.00

 

K: JG. 8.40-9.40                           JG. 8.40-9.40                                      JG.8.40-9.40

Asutus(korvpall):10.00-12.00       Ceitlyn:18-19.30                                 Cester:14.30-15.30

Asutus(sulgpall):12.00-14.00                                                                  Caramba:15.30-16.30

Tähe4,3:14:30-16:00                                                                               Cadence:16.30-18.00

Artemis: 16:00-17:30                                                                                Zumba:18.30-19.30

Noorus:  17:30-20:00                                                                                Peotants:19.30-21.00

SH.Esiliiga:20.00-21.00

 

N:JG. 8.40-14.20                     JG. 8.40-14.20                                       JG:8.40-14.20

1C.KL:10.05-10-55                   Ramm:14.30-19.00                              Cester:15-16.30

Noorus:14.00-15.30                   Pätud:17.15-18.15                              Pisikesed2:16.30-17.30

Serv:15.30-17:30                                                                                   Cratid:17.30-18.30

Tähe2+T:17.30-19.00                                                                             Maiu:19-21.00

Tähe E:19-20.30

Wolves:20.30-21.30                     

 

R: JG.8.40-9.40                   JG.8.40-9.40                                      JG.8.40-9.40

1C.KL.10.05-10.55               Ramm:16.30-19.30                           Eliise:18-19.00(ringtrenn)

Tähe4,3:14:30-16:00

Noorus:16-17.30

Tähe2+T:17.30-19.00

Tähe E:19-20.30

Wolves:20.30-21.30

 

L: Forte:10.30-13.00

   Tähe:18.00-20.30

P: Jalka:16.30-19.00                 Ramm:18-19.30(peretrenn)

   Jalka:19-20.30

Jõgeva Spordikeskus - Aadress Aia 40, 48304 Jõgeva, E-post info@jogevasport.ee, Tel 772 1922
© 2009 - Digimarket.ee