Spordikeskus saalide-trennide ajad!

 

Olenevalt spordimajas toimuvatest võistlustest ,üritustest võivad treeninguajad muutuda!

Virtuse spordihoone saalide-trennide ajad.

 

  SUUR SAAL                                              Maadlussaal                                                                 Aeroobikasaal

 

E:JG.8.40-9.40/12-13.00                     JG.8.40-9.40/12-13.00                                       JG.8.40-9.40/12-13.00

Tähe4,3:14.30-16.00                             Caramba:13.30-14.30                                                  Cadence:14.30-16.00

Tähe2+T:16-17.30                                 Ramm:14.30-19.00                                                        Ceitlyn:18.30-20.00

Noorus:17.30-19.00                                                                                                                      Step:17.30-18.30

Tähe E:19-20.30                                                                                                                           Cesena:18.30-20.00

Sulgpall:20.30-22.00                                                                                                                     Sulgpall:20-20.30  

 

T: JG:8.40-9.40/10-11.00

1C.KL:10.05-10.55 

Artemis:11.30-13.30                                   JG.8.40-9.40/10-11.00                                      JG.8.40-9.40/10-11.00

Tähe4,3:14.30-16.00                                 Cester:14-15.00                                                  Caramba:14-15.30

Artemis:16-17.30                                     Cadence:15-16.00                                               Cutid:15.30-17.00(kabe

Tähe2+T:17.30-19.00                               Ramm:16.00-17.15                                             Pisikesed:17-17.45

TäheE:19-20.30                                       Ceitlyn:16-17.00(as)                                             Pätud:17.45-18.45

Wolves:20.30-22.00                                 Cratid:17.15-18.15                                           Maiu:19.00-20.00(move with deepwork)

                                                                 Budo:18.30-20.00                                            Maiu: 20.00-21.00(pilates)

 

K: JG. 8.40-9.40                                        JG. 8.40-9.40                                                JG.8.40-9.40

Asutus(korvpall):10.00-12.00                                                                                             Cester:14.30-15.30

Asutus(sulgpall):12.00-14.00                                                                                             Caramba:15.30-16.30

Tähe4,3:14:30-16:00                                                                                                         Cadence:16.30-18.00

Artemis: 16:00-17:30                                                                                                          Ceitlyn,Cesena:18.00-19.30

Noorus:  17:30-20:00                                                                                                              

SH.Esiliiga:20.00-21.00

 

N:JG.8.40-9.40/13.20-14.20                 JG. 8.40-9.40/13.20-14.20                                    JG:8.40-9.40/13.20-14.20

1C.KL:10.05-10-55                                  Ramm:14.30-19.00                                                    Cester:15-16.30

Noorus:14.00-15.30                                Pätud:17.15-18.15                                                      Pisikesed2:16.30-17.30

Serv:15.30-17:30                                                                                                                        Cratid:17.30-18.30

Tähe2+T:17.30-19.00                                                                                                                 Maiu:19-20.00(aeroobika)

Tähe E:19-20.30                                                                                                                        Maiu20.00-21.00(Bodyart)

Wolves:20.30-21.30                     

 

R: JG.8.40-9.40                                   JG.8.40-9.40                                                              JG.8.40-9.40

1C.KL.10.05-10.55

 Artemis:11.30-13.30                             Ramm:16.30-19.30                                                    Eliise:18-19.00(ringtrenn)

Tähe4,3:13:30-16:00

Noorus:16-17.30

Tähe2+T:17.30-19.00

Tähe E:19-20.30

Wolves:20.30-21.30

 

L: Forte:10.30-13.00

   Tähe:18.00-20.30

P: Jalka:16.30-19.00                              Ramm:18-19.30(peretrenn)

   Jalka:19-20.30

Jõgeva Spordikeskus - Aadress Aia 40, 48304 Jõgeva, E-post info@jogevasport.ee, Tel 772 1922
© 2009 - Digimarket.ee